Paslaugos

Pasirinkite Jus dominančią paslaugą

Oro kondicionierius iš dalies atrodo gana paprastas ir lengvai montuojamas įrenginys, tačiau teisingai juos įrengti reikalingi tam tikri montavimo prietaisai, apsaugos priemonės. Dėl šių priežasčių ClimPro montuotojų komandoje dirba tik sertifikuoti specialistai, kurie nuolat gilina žinias dalyvaudami įvairiuose seminaruose.

Montuojame:

 • Buitinius kondicionierius;
 • Pilno kondicionavimo sistemas;
 • Tiekimo bei šalinimo sistemas;
 • Šildymo sistemas patalpų šildymui (šilumos siurbliais oras-oras, oras-vanduo).

Galbūt jau bandėte sumontuoti kondicionierių ir nepavyko? Nenusiminkite, paskambinkite ClimPro komandai ir mes padėsime! Pas mus dirba tikri profesionalai, kurie ne tik sumontuos, bet taip pat ir apmokys, kaip teisingai naudotis įrenginiu.

Įrengiame ir montuojame tik sertifikuotų gamintojų prietaisus, todėl jie visi veikia net ir pasibaigus gamintojo garantijai. Tačiau oro kondicionieriaus išlaikymui reikia tinkamos priežiūros. Ji turi būti atliekama nuolatos, tik taip galėsite džiaugtis šviežiu, gaiviu oru.

Tokią oro kondicionierių profilaktiką rekomenduojame atliekti kas vienerius metus.

Jos metu bus atlikti šie darbai:

 • Patikrinama arba pildoma sistema freonu;
 • Išvalomi arba pakeičiami oro filtrai;
 • Tikrinamas sistemos siurbimo slėgis;
 • Tikrinama elektros sistemos hermetiškumas;
 • Ir kiti reikalingi darbai.

Jei kondicionierių užsisakėte ir montavo kitos įmonės darbuotojai, gedimų šalinimui galite užsisakyti ir mūsų paslaugas.

Mums svarbiausia – sugrąžinti vėsą ir gaivą į Jūsų namus!

Oro kondicionierių reikia prižiūrėti nuolatos, o norint šiuo prietaisu naudotis ilgesnį laiką reikėtų patikrinti profilaktiškai kas tam tikrą laiką. Na, o jei pastebėjote, kad Jūsų oro kondicionierius veikia netinkamai: nešaldo, laša vanduo ar galbūt leidžia papildomus garsus, tuomet šiam prietaisui reikalingas remontas.

Gedimo nustatymui ir pašalinimui reikalingas ypatingas techninis kondicionierių išmanymas, todėl nepatariame imtis remonto darbų patiems. Patikėdami darbus šios srities profesionalams, sutaupysite tiek laiko, tiek nervų ir lėšų (nes jie iš kart nustatys gedimą ir šalins tik jį). Climpro remonto darbus atlieka tik sertifikuoti specialistai.

Remonto darbus atliekame visoms kondicionavimo sistemoms, tiek buitiniams, tiek pramoniniams kondicionieriams. Darbų kaina priklauso, nuo gedimo sudėtingumo, taip pat ir reikiamų detalių kiekio.

Vis dažniau pasirenkamas šildymas yra šilumos siurbliais oras-oras ir oras-vanduo. Tokios šildymo sistemos tampa vis populiaresnės, dėl savo efektyvumo ir ekonomiškumo rodiklių. Visos šios sistemos veikia naudojant freono dujas, kurias slegiant galima įkaitinti iki 90 laipsnių, o garuojant šaldyti iki -51. Vanduo, naudojamas patalpų šildymui ir karšto vandens ruošimui yra pašildomas gaunant skirtumą taro freono garavimo ir lauko temperatūrų.

Konsultacijas šilumos siurblių oras-oras arba oras-vanduo montavimo klausimais teikiame nemokamai. Galima konsultuoti telefonu, elektroninio paštu arba atvykus į jūsų objektą.

Šildymui šilumos siurbliais pirmiausia yra reikalingas projektas, kuris užtikrins sistemos efektyvumą. Tik išsiaiškinus visus kliento poreikius, patalpų matmenis, šilumos praleidžiamumą ir kitus kriterijus galima pasiūlyti patį tinkamiausią įrenginį, nustatyti tikslias įrenginių vietas ir parengti šioms sitemoms tiklsų montavimo planą. Projektas yra svarbus ir siekiant apskaičiuoti tikslią sistemos kainą, kurią sudaro ne tik įrenginys, bet ir įvairios komunikacinės dalys, montavimo darbų sudėtingumas ir kita.

Šilumos siurblį montuoti geriausia prieš vykdant apdailos darbus. Taip sienoje paslepiami vamzdynai, kabeliai. Be to, parenkama tinkamiausia patalpos vieta šiam įrenginiui. Tačiau esant jau įrengtoms patalpoms naudojami įrenginiai negadinantys sienų apdailos, taip išsaugant Jūsų turtą. Parenkant šildymo įrenginį pravartu žinoti apytikslius poreikius, t.y. kiek laiko ir kokio ploto patalpas norėsite šildyti įrenginio pagalba.

Turint tikslų šilumos siurblio įrengimo projektą galima pradėti montavimo darbus. Patartina, kad juos atliktų sertifikuoti specialistai, nes tik jie turi žinių apie visus šilumos siurblių veikimo ir montavimo principus, taip pat jei montuojant pažeisite sistemas prarasite įrenginiams taikomą garantiją. Be to, šilumos siurblio efektyvumas priklauso ne tik nuo klimatinių sąlygų, bet ir nuo pačios konstrukcijos, sujungimo, izoliacijų ir kitų elementų. Visi montavimo darbai atliekami naudojant tik aukščiausios klasės medžiagas, todėl galime garantuoti kokybę. Sumontavus šilumos siurblį oras-oras arba oras-vanduo apmokome kaip naudotis įranga, specialistai patars kaip ir kas kiek laiko prižiūrėti filtrus, kurie užtikrina oro kokybę.

Atsiradus gedimams, visuomet skubiai reaguojame. Atvykę kruopščiai apžiūrime sistemą, kad galėtume kuo tiksliau nustatyti gedimus. jei reikia yra atliekami tam tikri įrangos remonto darbai, keičiamos detalės, kad būtų užtikrintas kuo greitesnis sugedusio įrenginio paleidimas.

Šilumos siurblys – ne buitinė technika, kuriai užteks įkišti laidą į rozetę. Net ir sumontavus geriausios firmos šilumos siurblį, gali būti neužtikrintos optimaliausios eksploatavimo sąlygos. Vienas iš svarbiausių dalykų – kokie meistrai sumontuos įrangą ir koks bus garantinis aptarnavimas! Remiantis praktikos rezultatais galima drąsiai teigti, kad net 70% šilumos siurblių gedimų įvyksta dėl nekvalifikuoto įrangos montavimo. Nekokybiško darbo pasekmė gali būti nepataisomai sugadintas įrenginys. Šilumos siurblio eksploatavimo problemų išvengsite, jeigu montavimo darbus patikėsite kvalifikuotiems meistrams, turintiems ilgametę patirtį šioje srityje.  

Kad šilumos siurblys tinkamai atliktų visas savo funkcijas ir nesugestų anksčiau laiko, būtina reguliariai valyti vidinio bloko filtrus. Taip pat, prieš kiekvieną šildymo sezoną patariama kviesti kvalifikuotą meistrą, kuris atliks šilumos siurblio diagnostiką, šilumokaičio dezinfekciją, elektrinės dalies patikrą, freono papildymą. Atliekant aptarnavimą užsitikrinate, jog neprarasite garantijos įrangai, prailginsite įrangos tarnavimo laiką ir kas svarbiausia – išvengsite papildomų išlaidų remontui. 

Nevykdant šilumos siurblio reguliarios priežiūros, eksploatavimo metu gali atsirasti kai kurios nemalonios problemos:

 • Sumažėjęs šilumos siurblio naudingumo koeficientas dėl šilumokaičio užterštumo;
 • Padidėjusios šilumos siurblio elektros sąnaudos;
 • Pelėsio kvapas iš vidinio bloko;
 • Kompresoriaus gedimas dėl freono nuotėkio.

Kokia nauda iš kasmetinės apžiūros?

 • Neprarandama šilumos siurblio garantija;
 • Išvengiama užteršto oro cirkuliacija patalpoje;
 • Prailginamas šilumos siurblio eksploatavimo laikas;
 • Išvengiama papildomų išlaidų remontui.

Apžiūros metu atliekami darbai:

 • Vidinio bloko filtrų valymas arba keitimas;
 • Šilumokaičio valymas ir dezinfekavimas;
 • Panelės valymas;
 • Darbinės temperatūros rėžimo patikra;
 • Išorinio bloko šilumokaičio plovimas;
 • Sistemos slėgio patikra;
 • Freono papildymas;
 • Vamzdyno izoliacijos atnaujinimas.

Vėdinimo sistemos yra reikalingos tiek gyvenamosiose, tiek ir komercinio, pramoninio tipo patalpose. Norint sukurti gerai vėdinamą ir komfortabilią aplinką reikalinga turėti specialias žinias, kurias pritaikius galima suprojektuoti reikiamą vėdinimo sistemą.

Projektuojant vėdinimo sistemą svarbu tinkamai apskaičiuoti reikiamos vėdinimo sistemos galingumą. Tai padaryti iš vienos pusės atrodo gana paprasta, bet ir negalima pamiršti, kad kiekvienas pastatas yra unikalus. Reikia žinoti ne tik patalpų plotą, lubų aukštį, tačiau reikia įvertinti kiek patalpose, kuriose reikalingas vėdinimas yra elektros įrangos: kompiuterių, apšvietimo lempučių, kiek patalpoje nuolat būna žmonių, kokie yra langai: ar jie „žiūri” į Šiaurę, ar – į Pietus.

Todėl sertifikuoti projektuotojai kiekvienai patalpai, kuriai reikalingas vėdinimas siūlo individualius pasiūlymus. Skirtingi sprendimai taikomi ir gyvenamųjų, komercinių, administracinio ar pramoninio tipo patalpoms.

Mūsų įmonė atlieka ne tik projektavimo, bet ir montavimo, įrangos parinkimo darbus, todėl sukaupę tokią praktinę patirtį galime siūlyti dar efektyvesnius sprendimus. Montuojamas vėdinimo sistemas sudaro: rekuperatorius, valdiklis, triukšmo slopintuvai, ortakia, vidaus gortelės, alkūnės, oro uždarymo sklendės, movos, atšakos, pereigos, izoliacija, įvairios jungtys. Visos vėdinimo sistemos sudėtingumas priklauso nuo to, koks yra įrenginys, kokios yra sąlygos, kokie poreikiai ir kokio efektyvumą siekiama pasiekti. Montavimo darbai yra ypatingai svarbūs vėdinimo funkcionalumui, nes jos skirtos šalinti užterštą orą iš patalpų, šalinti blogus kvapus, šalinti dulkes, susikaupusią drėgmę bei tiekti šviežią orą į patalpas.

Vėdinimo sistemoms reikia atlikti nuolatinę priežiūrą, nes vien įsigyti rekuperatorių ir jį sumontuoti neužtenka. Kad įrenginys funkcionuotų tinkamai: tiektų šviežią orą, iš patalpų pašalintų kvapus, dulkes ir bakterijas reikia jį nuolatos prižiūrėti. Kaip ir kondicionieriams, taip ir vėdinimo sistemoms turi būti atliekama nuolatinė priežiūra, kad jos tarnautų kuo ilgesnį laiką. Šios patikros metu yra apžiūrimi defektai, valomi filtrai, atliekamas ventiliatorių diržų, oro sklendžių, kondensato nuvedimo, priešgaisrinių sklendžių, automatinio valdymo patikrinimas, temperatūros daviklių patikrinimas, kondensato išvalymas ir kiti reikalingi atlikti darbai.

Tokią profilaktinę priežiūrą gyvenamosiose patalpose rekomenduojame atlikti kas puse metų, o objektuose pagal paskirtį rekomenduojama tokią profilaktiką atlikti kas mėnesį.

KONSULTANTO IŠKVIETIMAS

  x